Har du redan ett ID?

Logga in till Brf Hertiginnan - tryggt och säkert

Har du inget ID?

Skapa inloggning till Brf Hertiginnan - enkelt och gratis

Vad är det här?

Denna sida är ansluten till och drivs med hjälp av Socinets plattform.
När du har ett Socinet ID kan du använda det på alla Socinet-anslutna sidor. Läs mer




Hertiginnan - kontaktuppgifter

Styrelse, BRF Hertiginnan

Brf Hertiginnan styrelse och valberedning

Tord Olsson, ordförande, Falleniusg 8, tord.olsson@eon.se, 070-525 43 94

Peter Medin, ledamot, Falleniusg 4, peter.medin@orebro.se, 070-979 68 44

Anders Rutqvist, ledamot, Falleniusg 8, storrutan@outlook.com, 070-520 41 93

Mona Bassiri, ledarmot, Falleniusg 6, mona.bassiri@arbetsformedlingen.se

Monica Skagerstrand, suppleant, monica.skagerstrand@hotmail.com

Andreas Nordin, suppleant, andreas.j.nordin@se.abb.com, 072-524 12 08

Lennart Hansson Falleniusg 8 Valberedningen, selhan@telia.com 073-080 36 68

Ida Englund, Valberedningen Falleniusg 6, ida_englund@hotmail.com 070-400 98 28

Toni Hellström Valberedningen Falleniusg 6, toni.hellstrom@telia.com 070-955 73 79

Kontaktpersoner för respektive trapphus

Falleniusgatan 4Per Medin

Falleniusgatan 6 - Andreas Nordin

Falleniusgatan 8 - Tord Olsson

 

 

 

Brf Hertiginnan
brfhertiginnan.se
JM - Hus att trivas i
www.jm.se